kz ru en
ШЫҒЫС ДАРЫНЫ: Экономикадан облыстық турнир қорытындысы

ШЫҒЫС ДАРЫНЫ: Экономикадан облыстық турнир қорытындысы

01-02-2018

2018 жылы 31 қантарда Г. В. Плеханов атындағы Ресей экономикалық университетінің филиалында жыл сайынғы экономикадан республикалық турнирдің облыстық кезеңі өтті.

Турнир қатысушылары – облыс қалаларының (аудандарының) және дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған білім беру ұйымдарының 10-11 сынып оқушылары.

Турнирдің мақсаты: оқушылар арасында экономикалық білімді насихаттау, экономика саласында дарынды оқушыларды бейіналды даярлау.

Жас экономисттердің жұмыстары құрамына облыстың үздік жоғарғы оқу орындарының ғалымдары енген әділқазылар алқасымен бағаланды.

Турнирдің нәтижесі бойынша 27 қатысушы жүлдегер атанды:

I дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

1) Жаксылыкова Мадина – Семей қаласы,  экономикалық лицейдің 10 сынып оқушысы;

2) Мин Александра – Өскемен қаласы, облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 10 сынып оқушысы;

3) Маратова Сая – Өскемен қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің 11 сынып оқушысы; 

4) Яцола Александр - Өскемен қаласы, «Бриг» жеке меншік мектебінің                11 сынып оқушысы;

5) Абдульманова Алсу - Семей қаласы,  экономикалық лицейдің 11 сынып оқушысы.

6) Алдажаров Дулат- Өскемен қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің               12 сынып оқушысы; 

7) Зарымқанов Темірлан – Өскемен қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің 12 сынып оқушысы; 

ІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

1) Ибрагим Карима – Риддер қаласы, «Шаңырақ» көпбейінді мектеп гимназиясының 10 сынып оқушысы;  

2)Мецкер Анна– Бородулиха ауданы, Михайличенко орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

3) Әлібекұлы Әлен– Өскемен қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебінің               11 сынып оқушысы; 

4) Исакова Кристина– Өскемен қаласы, №24 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

5)Абекова Аяжан – Семей қаласы,  экономикалық лицейдің 11 сынып оқушысы;

6) Мухамедханов Мақсат– Жарма ауданы, Георгиевка орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

7) Саурбек Ләззат – Өскемен қаласы, облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 11сынып оқушысы.

ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

1) Дорожкина Анастасия – Риддер қаласы, №10 орта мектептің 10 сынып оқушысы;  

2) Нұрбекова Аяулым – Зайсан ауданы, Х. Мұстафина атындағы мектеп-лицейідің 10 сынып оқушысы;

3) Гаптурахманов Даниил – Өскемен қаласы, облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 10 сынып оқушысы;

4) Отарбаева Асем – Көкпекті ауданы, Болғанбаев атындағы мектеп-лицейідің 10 сынып оқушысы;

5) Сарсенова Сая – Аягөз ауданы, №5 жалпы орта білім беретін мектептің 10 сынып оқушысы;

6) Муратова Құндыз – Өскемен қаласы, дарынды балаларға арналған Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаттың 10 сынып оқушысы;

7) Мұратова Мөлдір – Өскемен қаласы, дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 11 сынып оқушысы;

8) Маратканова Анастасия – Риддер қаласы, №16 орта мектептің 11 сынып оқушысы;

9) Останкина Ангелина – Бородулиха ауданы, Н. Островский атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы;

10) Амангелді Ислам – Өскемен қаласындағы мамандандырылған «Білім-инновация» лицейінің 11 сынып оқушысы;  

11) Уакасова Диана – Бородулиха ауданы, Жезкент орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

12) Бостекбаева Қаламқас -  Өскемен қаласы, дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаттың 11 сынып оқушысы;

13) Төреханұлы Абылхайыр - Өскемен қаласындағы мамандандырылған «Білім-инновация» лицейінің 11 сынып оқушысы.

Турнирдің облыстық кезеңінің қорытындысы бойынша ең жоғары ұпай жинаған жүлдегерлер 2018 жылы наурызда Алматы қаласында өтетін экономикадан республикалық турнирге қатысады.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз, алда сәттіліктер тілейміз!

ТОО Компания Финист, Creative Group ©, 2017