Онлайн олимпиады: Жүйеге кіру Инструкция Тіркелу
kz ru en
оставить заявку
г. Астана, пр. Республики 34 A
info@daryn.kz
+7 7172 29 52 32

5-10 сынып оқушылары арасында XІI республикалық «Тарих ата» қашықтық олимпиадасының қашықтық кезеңін қорытындысы жайлы ақпарат

14-04-2017

Оқушылардың Қазақстан тарихына деген қызығушылығын арттыру, өз бетінше жұмыс жасау дағдылары мен алған білімін қолдану, іскерліктерін қалыптастыру, патриоттық сезімдерін жетілдіру мақсатында  2017 жылдың 13 сәуір күні «Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығы 5-10 сынып оқушылары арасында «Тарих ата» республикалық қашықтық  олимпиадасын www.daryn.kzсайтында өткізілді.

Қашықтық кезеңіне  5-10 сыныптардан - 1239 оқушы  қатысты. Қашықтық кезеңінің қорытындысы:

1 орын – 59-60 ұпаймен – 94 қатысушы;

2 орын – 57-58 ұпаймен – 98 қатысушы;

3 орын – 53-56 ұпаймен – 302 қатысушы.

Барлығы – 494 қатысушы орынға ие болды.

Барлық қатысушылар қашықтық кезеңге қатысқандары үшін сертификаттарды а.ғ. жылдың 21 сәуірінде әр қатысушы  жеке өзінің кабинеттерінен жүктеп  нұсқаны  қағазға  шығарып алады.

I, II, III орын алған жеңімпаздар мен жүлдегерлер «Дарын» РҒПО-ның дипломдарын да 21 сәуірде жеке өз кабинеттерінен шығарып алады.

2017 жылдың 11-13 мамыр айында өтетін олимпиаданың қорытынды кезеңіне «Балдәурен» РОСО-на  (Ақмола облысы, Щучье қаласы) - 60, 59, 58 ұпай жинаған жеңімпаздар мен жүлдегерлер шақырылады.

Қорытынды кезеңінің іссапар шығыстары жіберуші жақ есебінен.

Қорытынды кезеңінің қатысушыларының жататын орны мен тамақтануы – 9000 теңге, экскурсия – 500 теңге.

Облыстық, Астана және Алматы қалаларының білім басқармаларына қорытынды кезеңге шақырылатын оқушылардың тізімін ақпараттық хаттар арқылы жіберіледі.

Қашықтық кезеңінің жеңімпаздар мен жүлдегерлер тізімі қоса беріледі.

Олимпиаданың қорытынды кезеңінің қатысушылар тізімі қоса беріледі.

 

ТОО Компания Финист, Creative Group ©, 2017
  Список победителей и призеров XII Республиканской дистанционной олимпиады       
  "Тарих ата"             
               
               
№ п/п Ф.И. Участника Область Район / город Школа  Класс Всего Место 
1 Данил Калиев,       051205550223 Акмолинская Енбекшильдерский Донская СШ 5 класс 60 1
2 Елдар Оміржан,     060411550183 Акмолинская Енбекшильдерский Донская СШ 5 класс 60 1
3 Станислав Павлов, 060123550198 Акмолинская Енбекшильдерский Донская СШ 5 класс 60 1
4 Дария Сергазина, 041210650641 Акмолинская Зерендинский Викторовская СШ 6 класс 60 1
5 Диана Афанасьева, 041228651093 Акмолинская Зерендинский Викторовская СШ 6 класс 60 1
6 Анар Гайнулинова, 060108651488 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 60 1
7 Диас Мейрхатов, 050724550470 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 60 1
8 Дильназ Отарбаева, 050516651107 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 60 1
9 Дильназ Ракимгалиева, 060125650809 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 60 1
10 Жібек Жалелова, 060417651993 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 60 1
11 Айқын Болатұлы, 050605550750 Восточно-Казахстанская г.Усть-Каменогорск КГУ «Средняя школа №1» акимата г.Усть-Каменогорска 6 класс 60 1
12 Амина Тоқанова, 050328651492 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 7 класс 60 1
13 Гүлия Самархан, 021123650863 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 60 1
14 Темірлан Даринов, 050204550433 г.Астана СарыАрка ГУ "Школа-лицей №56" 6 класс 60 1
15 Асқар Тұяқбаев,     030614551734 г.Астана Алматы ГУ "Школа-лицей №64" 7 класс 60 1
16 Ақтан Хасенов,    040104550755 г.Астана Алматы ГУ "СШ №50" 7 класс 60 1
17 Ислам Оразалы,     031031551113 г.Астана Алматы ГУ "Школа-лицей №64" 7 класс 60 1
18 Нұртілегенім Сәбитұлы, 031120550119 г.Астана Алматы ГУ "Школа-лицей №64" 7 класс 60 1
19 Жания Калимова, 050320601422 Жамбылская г.Тараз СШ №38 имени 30 лет Победы 6 класс 60 1
20 Айгерим Есенгарина, 051225651376 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 5 класс 60 1
21 Аружан Бектұрсын, 051111650121 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 5 класс 60 1
22 Дастан Құсан,        050930550123 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 5 класс 60 1
23 Ерсұлтан Сағидолла, 060518550373 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 5 класс 60 1
24 Айкөркем Қоламанова, 050529650249 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
25 Асұлан Нұрлыбаев, 041230550159 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
26 Бақтияр Әсетұлы, 041009550038 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
27 Дана Максимова, 050228650074 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
28 Дильназ Алпамысова, 050208650144 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
29 Лунара Болатова, 050911650126 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
30 Меруерт Абаева, 041205650049 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
31 Наргиз Маратова, 050608650149 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
32 Райымбек Жасұланов, 050906551110 Западно-Казахстанская Каратобинский Ханкольская СОШ 6 класс 60 1
33 Сұңғат Қыдыров, 040928550140 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
34 Торғын Қадыржан, 050101650975 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 6 класс 60 1
35 Азамат Нұрғали, 040602550138 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 7 класс 60 1
36 Али Ризуанов,      031011551164 Западно-Казахстанская г.Уральск Областная казахская специализированная школа-интернат комплекс для одаренных детей №11 им.С.Сейфуллина 7 класс 60 1
37 Асан Құсан,           040201550118 Западно-Казахстанская Каратобинский СОШ им.Мухита 7 класс 60 1
38 Елжас Мұхамбетжанов, 040806551452 Западно-Казахстанская г.Уральск Областная казахская специализированная школа-интернат комплекс для одаренных детей №11 им.С.Сейфуллина 7 класс 60 1
39 Карима Қуаныш, 040401651566 Западно-Казахстанская г.Уральск Школа-гимназия №34 им. А. Тайманова 7 класс 60 1
40 Мұхтар Орынбай, 040617550187 Западно-Казахстанская г.Уральск Областная казахская специализированная школа-интернат комплекс для одаренных детей №11 им.С.Сейфуллина 7 класс 60 1
41 Айкөркем Беркинова, 021029650387 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 9 класс 60 1
42 Айтолқын Абатова, 010908650241 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 9 класс 60 1
43 Дияс Жумагали,     020829550119 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 9 класс 60 1
44 Жібек Қадыржан, 030308650799 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 9 класс 60 1
45 Ранис Ахметов,     050728551212 Костанайская Тарановский КГУ "Красносельская средняя школа" 6 класс 60 1
46 Анастасия Скороходова, 020910650998 Костанайская Тарановский КГУ "Красносельская средняя школа" 8 класс 60 1
47 Дилара Мурзагужинова, 020206650702 Костанайская г.Рудный КГУ "Школа-гимназия № 10 города Рудного" 8 класс 60 1
48 Ева Орлова, 021016650049 Костанайская г.Рудный КГУ "Школа-гимназия № 10 города Рудного" 8 класс 60 1
49 Евгений Почекаев, 020422550861 Костанайская Тарановский КГУ "Красносельская средняя школа" 8 класс 60 1
50 Гүлназ Бөкей,        050611600377 Кызылординская Казалинский СШ-№25 6 класс 60 1
51 Мөлдір Машрап, 050307600295 Кызылординская Жанакорганский Коммунальное государственное учреждение «Оснавная образовательная  школа №221 Аккум Жанакорганского районного отдела образования 6 класс 60 1
52 Нұрсипат Қуантқан, 050524600196 Кызылординская Казалинский СШ-№25 6 класс 60 1
53 Сымбат Құдайберген, 051124600520 Кызылординская Казалинский СШ-№25 6 класс 60 1
54 Әсет Тұрғанбек,     050504500369 Кызылординская Жанакорганский Коммунальное государственное учреждение «Оснавная образовательная  школа №221 Аккум Жанакорганского районного отдела образования 6 класс 60 1
55 Берікбол Әлібекұлы, 011023500332 Кызылординская Казалинский СШ-№25 9 класс 60 1
56 Тоқтарбек Аманкелді, 011013500385 Кызылординская Казалинский СШ-№25 9 класс 60 1
57 Анна Ермекбаева, 041025651684 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №6 отдела образования акимата  города Экибастуза" 6 класс 60 1
58 Арман Мысанов, 040110550609 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №6 отдела образования акимата  города Экибастуза" 6 класс 60 1
59 Саида Акипова,     050629651766 Павлодарская Экибастузский ГУ  «Специализированная общеобразовательная школа «Зерде» с государственным языком обучения для одаренных детей» 6 класс 60 1
60 Яна Шрейдер,        041104651386 Павлодарская Иртышский ГУ Луговская СОШ 6 класс 60 1
61 Акжунус Тусупова, 020716650676 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24 инновационного типа   отдела образования акимата 8 класс 60 1
62 Алина Зубарева,    020417650690 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №6 отдела образования акимата  города Экибастуза" 8 класс 60 1
63 Алихан Ахметов, 020130550971 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24 инновационного типа   отдела образования акимата 8 класс 60 1
64 Дилара Жанатова, 020425650416 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24 инновационного типа   отдела образования акимата 8 класс 60 1
65 Мария Зорина,       021213650055 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24 инновационного типа   отдела образования акимата 8 класс 60 1
66 Дәулетбек Үсенұлы, 020405550649 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа   отдела образования акимата города Экибас 9 класс 60 1
67 Жандос Тайбөпе, 020413550523 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа   отдела образования акимата города Экибас 9 класс 60 1
68 Рысжан Кулатаева, 010612650708 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия  №25 отдела образования акимата города Экибастуза" 9 класс 60 1
69 Лисовик Никита, 050925550611 Северо-Казахстанская Аккайынский КГУ "Смирновская средняя школа №2" 5 класс 60 1
70 Наиль Галиев,        050728550561 Северо-Казахстанская Аккайынский КГУ "Смирновская средняя школа №2" 5 класс 60 1
71 Никита Сабитов, 041125550455 Северо-Казахстанская Аккайынский КГУ "Смирновская средняя школа №2" 6 класс 60 1
72 Айда Сапар,           060120600338 Южно-Казахстанская Байдибекский ОШ Култобе 5 класс 60 1
73 Камила Абдикадир, 060118601713 Южно-Казахстанская Байдибекский ОШ Култобе 5 класс 60 1
74 Артем Хабинов,    051017551309 Акмолинская Енбекшильдерский Донская СШ 5 класс 59 1
75 Жанұзақ Батхан,    770120499017 Акмолинская Целиноградский Косшынская средняя школа №1 Целиноградского района 9 класс 59 1
76 Ерасыл Мейрхатов, 050903550522 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 59 1
77 Мирас Ортбаев,    040730550858 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 7 класс 59 1
78 Аяулым Кабаева, 020118651138 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 59 1
79 Елдана Рымбекова, 020116650406 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 59 1
80 Назерке Орынтаева, 010918651046 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 59 1
81 Салида Ирбаева, 021005650346 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 59 1
82 Шынгыс Муратханов, 010724550314 Восточно-Казахстанская г.Семей КГУ "Областная специализированная школа имени Шакарима для одаренных детей с обучением на трех языках" 9 класс 59 1
83 Карина Альбекова, 050327650984 г.Астана СарыАрка ГУ "Школа-лицей№ 60" 5 класс 59 1
84 Райхан Қыпшақбай, 760505450382 г.Астана СарыАрка ГУ "Средняя школа №61" 8 класс 59 1
85 Нурила Тілек,          040212651390 г.Астана СарыАрка ГУ "Школа лицей №62" 7 класс 59 1
86 Аружан Амирова, 011202600676 Жамбылская г.Тараз СШ №53 9 класс 59 1
87 Диас Кыдыралиев, 020626501187 Жамбылская г.Тараз СШ №53 9 класс 59 1
88 Асылхан Едилов, 050911551029 Западно-Казахстанская г.Уральск СОШ №46 5 класс 59 1
89 Әлихан Мендіғали, 051201551755 Западно-Казахстанская г.Уральск СОШ №46 5 класс 59 1
90 Айдана Бисенғожина, 040708650100 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 7 класс 59 1
91 Талант Есенаманов, 031209550231 Западно-Казахстанская Каратобинский Каратобинская школа-гимназия 7 класс 59 1
92 Дана Сагындыкова, 021214650749 Карагандинская г.Жезказган  "Казахская гимназия №8 8 класс 59 1
93 Кайсар Аманов,     060530550081 Карагандинская г.Жезказган Средняя общеобразовательная школа № 9  5 класс 59 1
94 Дмитрий Бондарук, 020906550068 Костанайская Узункольский Куйбышевская СШ 8 класс 59 1
95 Жулдыз Мамаева, 040618650796 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия  №25 отдела образования акимата города Экибастуза" 7 класс 59 1
96 Меруерт Кульбекова, 040310650781 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия  №25 отдела образования акимата города Экибастуза" 7 класс 59 1
97 Сымбат Жакишева, 020627650276 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия  №25 отдела образования акимата города Экибастуза" 7 класс 59 1
98 Азиза Журмагамбетова, 020626651020 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия  №25 отдела образования акимата города Экибастуза" 9 класс 59 1
99 Махаббат Едыгинова, 020726650630 Павлодарская Экибастузский Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа   отдела образования акимата города Экибас 9 класс 59 1
100 Гүлайым Жолтай, 061024600211 Южно-Казахстанская Байдибекский ОШ Култобе 5 класс 59 1
101 Владислав Скоп, 051026550538 Акмолинская Енбекшильдерский Донская СШ 5 класс 58 2
102 Айдана Максаткызы, 020911651595 Актюбинская Хромтауский КГУ "Хромтауская средняя школа №4" 8 класс 58 2
103 Сания Сертай,      030417651422 Актюбинская Хромтауский КГУ "Хромтауская средняя школа №4" 8 класс 58 2
104 Ұлжан Тамызғазина, 050403651152 Восточно-Казахстанская Кокпектинский КГУ Средняя школа имени Ж.Болганбаева 5 класс 58 2